vykrajovač jádřinců nerez rukojeť dřev.

TOP 14 v kategorii Loupače

vykrajovač jádřinců nerez rukojeť dřev.

materiál: nerez, dřevo Vykrajovač jadřinců snadno a rychle zbaví ovoce celého jadřince...
Doporučená nabídka ALDOTRADE.CZ

Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 1 378 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v ALDOTRADE.CZ

Výrobek jsme měli a užívali několik let ale po zničení jsme nikde nemohli sehnat tak jsme byli rádi že jsme ve vaší nabídce našli a mohli zakoupit. Děkujeme

Produkt nemá žádné parametry.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ALDOTRADE.CZ